O blogu

Ten blog to zaledwie szkic naszego życia, bo nie da się namalować pełnego obrazu w kilku notkach wrzuconych do netu. Łamiemy tutaj naszą rodzinną codzienność na linijki tekstu. Piszemy o coraz bardziej otaczającej nas rzeczywistości, a wszystko, co tu przeczytacie, zdarzyło się mniej więcej naprawdę.

We wpisach staramy się wysysać wyjątkowość z rzeczy banalnych, bo w prostocie siła. Często generalizujemy i rzadko silimy się na obiektywizm. Ironię i sarkazm traktujemy jako najbardziej cywilizowane i usankcjonowane kulturowo formy agresji, więc często po nie sięgamy.

Bywamy zarozumiali i mamy niekiedy “głupie” poglądy, a ten blog pozwala nam hartować je w ogniu Waszej krytyki, dlatego hejtu nie kasujemy, pod warunkiem, że nie jest wulgarny lub łamiący prawo.

W kwestiach światopoglądowych bywamy jak John McEnroe, prowokujemy i lubimy mieć publiczność po przeciwnej stronie ;)

Uwaga! Piszemy bez poczucia obowiązku, czyli tylko wtedy, kiedy mamy na to czas i ochotę. Nie narzucamy sobie żadnego rytmu. Nie mamy planu marketingowego i do niczego nie aspirujemy. Z nikim się nie ścigamy. Robimy swoje i mamy z tego frajdę.

Zapraszamy do lektury!

PS. Jeśli czujesz niedosyt informacji, to klikając tutaj możesz jeszcze przeczytać krótką notkę o każdym członku naszej rodziny.

Jesteśmy też na Facebooku i Instagramie. Dajemy tam z siebie więcej niż na blogu, więc warto zaglądać ;)

4 thoughts on “O blogu

  1. Wczoraj Was odkryłam i już pokochałam! Jesteście genialni w tym co robicie,czekam na więcej,więcej,więcej… :)

  2. Trafiłam na Was, bo ktoś zapodał linka na forum, gdzie się udzielam. Przeczytałam jeden tekst, potem drugi, trzeci i macie mnie na stałe. Czytam i ryczę ze śmiechu. Fenomenalne poczucie humory, super talent pisarski. Od dziś to mój ulubiony blog parentingowy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *