Poważne błędy wychowawcze

PS_20141220121913

Sobotni poranek pokonał mnie swoją najsilniejszą bronią – bezsennością. Wstałem, wypiłem kawę, przejrzałem prasę w necie i zrobiłem śniadanie dla mojego haremu. Finezji nie dałem się nadto ponieść: tosty i parówki. My sojowe, Anka takie, co zawierają mięso i to ponoć nie tylko w ilościach śladowych. Córka siada do stołu, marszczy brwi i pyta o keczup, bo butelka z lodówki nie ujawnia treści. – Musisz zjeść bez – konstatuję. – Nooo ludzie, jak wy mnie wychowujecie? Bez keczupu? – żachnęła się młoda.

 

About

Przemo – będąc pacholęciem bał się, że pająki wciągną go za obraz. Teraz boi się tylko ludzi, którzy nie mają wątpliwości. Raczej indywidualista niż gracz zespołowy. Jeśli już musi śpiewać w chórze, to wybiera partie solowe. Perfekcjonista, wegetarianin, libertarianin, półmaratończyk z ambicjami na więcej. Podobno choleryk. Kocha kino bez popcornu i literaturę faktu. Nieznośnie kreśli po książkach. Ceni sobie muzykę nieoczywistą. Ubóstwia sok pomidorowy, zapach farby drukarskiej i wysokie obcasy u kobiet. Specjalizuje się w przebijaniu balonów napełnionych patosem. Bardzo miły, toleruje nawet gluten i laktozę.

2 thoughts on “Poważne błędy wychowawcze

    1. Dokładnie mam tak samo… Ktoś podlinkował tekst z bloga o placu zabaw, a ja już 1,5h czytam wpisy. Jesteście świetni !! :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *