Poczet książąt

PS_20160208194348

Dzień z planszówkami. Gramy w “5 sekund” (info dla niewtajemniczonych – gra polega na tym, by w 5 sekund odpowiedzieć na wylosowane pytanie). Anka trafiła na polecenie “wymień trzech znanych książąt”. Spojrzeliśmy na siebie z żoną wzrokiem pełnym tryumfu, bo wiedzieliśmy, że polegnie.

Nie ma bata, żeby wymieniła, a nic tak nie cieszy zdrowego psychicznie człowieka, jak porażka konkurenta w grze.

Młoda założyła jednak ręce za głowę, prychnęła lekceważąco, nabrała powietrza i na jednym tchu wymieniła: papież, biskup, proboszcz…

Zaliczyliśmy jej!

 

 

Nie bądź żyła, podziel się tym wpisem ze znajomymi!

    About Przemo

    Przemo – będąc pacholęciem bał się, że pająki wciągną go za obraz. Teraz boi się tylko ludzi, którzy nie mają wątpliwości. Raczej indywidualista niż gracz zespołowy. Jeśli już musi śpiewać w chórze, to wybiera partie solowe. Perfekcjonista, wegetarianin, libertarianin, półmaratończyk z ambicjami na więcej. Podobno choleryk. Kocha kino bez popcornu i literaturę faktu. Nieznośnie kreśli po książkach. Ceni sobie muzykę nieoczywistą. Ubóstwia sok pomidorowy, zapach farby drukarskiej i wysokie obcasy u kobiet. Specjalizuje się w przebijaniu balonów napełnionych patosem. Bardzo miły, toleruje nawet gluten i laktozę.

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *